3. Ogulin METAL ASYLUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
3. Ogulin METAL ASYLUM

Rasprava o alternativnoj glazbi i ostalo
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Pokušaj slušaone u Ogulinu

Go down 
+5
Lost skeleton
*Burning angel*
dead_gardens
Steel Tormentor
Admin
9 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Steel Tormentor

Steel Tormentor


Broj postova : 35
Location : Beyond the dark sun
Registration date : 18.01.2008

Pokušaj slušaone u Ogulinu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pokušaj slušaone u Ogulinu   Pokušaj slušaone u Ogulinu - Page 2 Emptypon sij 28, 2008 11:54 pm

ja cu se doc najest ko covik
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 126
Age : 33
Location : Ogulin...
Registration date : 07.09.2007

Pokušaj slušaone u Ogulinu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pokušaj slušaone u Ogulinu   Pokušaj slušaone u Ogulinu - Page 2 Emptyuto sij 29, 2008 4:18 pm

kaj mislite za kneju, bolja privatnost nego na Sabljacima

ide se oko 10
neko vas dopelja
roštilj,piva
mjuza
potok za hladiti itd
[Vrh] Go down
http://dacometal.blog.hr
shilen




Broj postova : 21
Registration date : 26.01.2008

Pokušaj slušaone u Ogulinu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pokušaj slušaone u Ogulinu   Pokušaj slušaone u Ogulinu - Page 2 Emptyuto sij 29, 2008 5:21 pm

i'm in i'm in i'm in bounce
[Vrh] Go down
dead_gardens

dead_gardens


Broj postova : 44
Registration date : 17.01.2008

Pokušaj slušaone u Ogulinu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pokušaj slušaone u Ogulinu   Pokušaj slušaone u Ogulinu - Page 2 Emptyuto sij 29, 2008 5:50 pm

Steel Tormentor je napisao/la:
ja cu se doc najest ko covik

kaj te doma ne hrane?
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 126
Age : 33
Location : Ogulin...
Registration date : 07.09.2007

Pokušaj slušaone u Ogulinu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pokušaj slušaone u Ogulinu   Pokušaj slušaone u Ogulinu - Page 2 Emptyuto sij 29, 2008 5:54 pm

pitajte ljude tko želi sve ići, treba mi točan broj ekipa da vidimo koliko će svako morati dat para..
[Vrh] Go down
http://dacometal.blog.hr
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 126
Age : 33
Location : Ogulin...
Registration date : 07.09.2007

Pokušaj slušaone u Ogulinu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pokušaj slušaone u Ogulinu   Pokušaj slušaone u Ogulinu - Page 2 Emptyuto sij 29, 2008 10:13 pm

hladne glave razmišljajući skužil sam par stvari..

1 da sam ja bog to ne mogu napravit..

2. svi moljakaj u dabude tu ili tamo stalno se mjenja lokacija i svi imaju svoje želje...

3. ja puno ljudi ne poznam,niti puno ljudi ne pozna mene... tako da svi vele malo tko bi došao..

4. nemam auto i ne znam tko bi me vozao amo-tamo...

jedino kaj možemo napravit neku malu pijanku na Sabljacima u neki malo traznistor i gotovo...


sori ljudi to je van mojih mogućnosti..
[Vrh] Go down
http://dacometal.blog.hr
*Burning angel*

*Burning angel*


Broj postova : 68
Location : Ogulin...središte...središte pakla...
Registration date : 17.01.2008

Pokušaj slušaone u Ogulinu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pokušaj slušaone u Ogulinu   Pokušaj slušaone u Ogulinu - Page 2 Emptyuto sij 29, 2008 10:17 pm

slažem se s tim svim kaj si napisal. a mozemo se mi dogovorit da cemo doc jedan dan na jezero svi. npr. oko 10-11 ujtro dodemo tamo uzmemo si pive svi kolko treba i ako ce tko kaj jest nek sebi donese,il nek si ta cijela ekipa to donese. i to ti to. na kraju ce sve ispast kako treba,jer cemo se i zabavit i sve. mislim,ima ljudi koji imaju aute i u radio stave mjuzu i eto ti. ma sve je to dobro,glavno da se svi okupe na jednom te istom mjestu.
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 126
Age : 33
Location : Ogulin...
Registration date : 07.09.2007

Pokušaj slušaone u Ogulinu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pokušaj slušaone u Ogulinu   Pokušaj slušaone u Ogulinu - Page 2 Emptyuto sij 29, 2008 10:21 pm

*Burning angel* je napisao/la:
slažem se s tim svim kaj si napisal. a mozemo se mi dogovorit da cemo doc jedan dan na jezero svi. npr. oko 10-11 ujtro dodemo tamo uzmemo si pive svi kolko treba i ako ce tko kaj jest nek sebi donese,il nek si ta cijela ekipa to donese. i to ti to. na kraju ce sve ispast kako treba,jer cemo se i zabavit i sve. mislim,ima ljudi koji imaju aute i u radio stave mjuzu i eto ti. ma sve je to dobro,glavno da se svi okupe na jednom te istom mjestu.

slažem se u potpunosti..
[Vrh] Go down
http://dacometal.blog.hr
*Burning angel*

*Burning angel*


Broj postova : 68
Location : Ogulin...središte...središte pakla...
Registration date : 17.01.2008

Pokušaj slušaone u Ogulinu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pokušaj slušaone u Ogulinu   Pokušaj slušaone u Ogulinu - Page 2 Emptyuto sij 29, 2008 10:28 pm

To bi bilo dobro, i mislim da bi dosta ljudi doslo. a i Sabljaci su idealni za to. ima teren za odbojku ako u kojem slucaju kome dode da igra, moze kuglat i to sve, a i prostor je dobar,svima pristupan.
pa aj se malo raspitajte pa mi recite kako vam se to cini.
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 126
Age : 33
Location : Ogulin...
Registration date : 07.09.2007

Pokušaj slušaone u Ogulinu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pokušaj slušaone u Ogulinu   Pokušaj slušaone u Ogulinu - Page 2 Emptyuto sij 29, 2008 10:32 pm

ne valja se ni previše ispitivati jer će svko svoj đir vrtiti... dogovorimo se s glavešina od ekipa i dojdemo u 10sati,jedan tranzistor s mjuzom i malo pivice i doma u ....
[Vrh] Go down
http://dacometal.blog.hr
*Burning angel*

*Burning angel*


Broj postova : 68
Location : Ogulin...središte...središte pakla...
Registration date : 17.01.2008

Pokušaj slušaone u Ogulinu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pokušaj slušaone u Ogulinu   Pokušaj slušaone u Ogulinu - Page 2 Emptyuto sij 29, 2008 10:44 pm

da,ma to ce sve bit jednog ljepog proljetnog dana,moze na praznicima-najbolje. onda se malo raspitamo za kakvu svirku u play offu ili ako to neuspije u bn-u i to je to. s vremena na vrijeme ce sve doc na svoje. Twisted Evil
[Vrh] Go down
Lost skeleton

Lost skeleton


Broj postova : 11
Age : 33
Location : Somewhere deep inside the mist!
Registration date : 17.01.2008

Pokušaj slušaone u Ogulinu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pokušaj slušaone u Ogulinu   Pokušaj slušaone u Ogulinu - Page 2 Emptyuto sij 29, 2008 11:37 pm

ja se slažem....najbitnije je da smo mi počeli razmišljati o tome...i daco...nemoj ti da sam bog ne mogu to napraviti....možeš...i za ovu ideju si ti najvećim dijelom zaslužan...i ovo na sabljacima je super ideja...a ja znam tipa koji bi dovezal auto i nabil muziku tako da nemaš beda za to...samo naprijed...ako treba pomoć vrišti samo...čut ću...lol;)
[Vrh] Go down
http://myemptysoul.blog.hr
*Burning angel*

*Burning angel*


Broj postova : 68
Location : Ogulin...središte...središte pakla...
Registration date : 17.01.2008

Pokušaj slušaone u Ogulinu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pokušaj slušaone u Ogulinu   Pokušaj slušaone u Ogulinu - Page 2 Emptysri sij 30, 2008 2:33 pm

Eto to je to. pocinjemo! lol
[Vrh] Go down
dead_gardens

dead_gardens


Broj postova : 44
Registration date : 17.01.2008

Pokušaj slušaone u Ogulinu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pokušaj slušaone u Ogulinu   Pokušaj slušaone u Ogulinu - Page 2 Emptysri sij 30, 2008 6:31 pm

kajaznam kad se dogovorite javite mi bounce
[Vrh] Go down
*Burning angel*

*Burning angel*


Broj postova : 68
Location : Ogulin...središte...središte pakla...
Registration date : 17.01.2008

Pokušaj slušaone u Ogulinu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pokušaj slušaone u Ogulinu   Pokušaj slušaone u Ogulinu - Page 2 Emptysub vel 16, 2008 11:55 pm

e ljudi,praznici su blizu. i kaj ce bit od te slusaone? moglo bi se kaj i napravit.ako bude lipo vrime8)
[Vrh] Go down
dead_gardens

dead_gardens


Broj postova : 44
Registration date : 17.01.2008

Pokušaj slušaone u Ogulinu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pokušaj slušaone u Ogulinu   Pokušaj slušaone u Ogulinu - Page 2 Emptyned vel 17, 2008 5:50 pm

nula, zero, niš, nada, zip. cyclops
[Vrh] Go down
*Burning angel*

*Burning angel*


Broj postova : 68
Location : Ogulin...središte...središte pakla...
Registration date : 17.01.2008

Pokušaj slušaone u Ogulinu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pokušaj slušaone u Ogulinu   Pokušaj slušaone u Ogulinu - Page 2 Emptyned vel 17, 2008 7:18 pm

zasto kazes nis??? pa kaj se nebi moglo kaj organizirat?
[Vrh] Go down
Winter

Winter


Broj postova : 20
Registration date : 17.01.2008

Pokušaj slušaone u Ogulinu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pokušaj slušaone u Ogulinu   Pokušaj slušaone u Ogulinu - Page 2 Emptyned vel 17, 2008 9:51 pm

cirkus jocolor
[Vrh] Go down
dead_gardens

dead_gardens


Broj postova : 44
Registration date : 17.01.2008

Pokušaj slušaone u Ogulinu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pokušaj slušaone u Ogulinu   Pokušaj slušaone u Ogulinu - Page 2 Emptypon vel 18, 2008 5:03 pm

a baš
[Vrh] Go down
*Burning angel*

*Burning angel*


Broj postova : 68
Location : Ogulin...središte...središte pakla...
Registration date : 17.01.2008

Pokušaj slušaone u Ogulinu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pokušaj slušaone u Ogulinu   Pokušaj slušaone u Ogulinu - Page 2 Emptypon vel 18, 2008 7:55 pm

a bolje i toi nego niš. a jebote ljudi,moramo se malo udružit. u ovom gradu nema nis za nas,a nece ni bit ako sami nesto ne pokrenemo..
[Vrh] Go down
dead_gardens

dead_gardens


Broj postova : 44
Registration date : 17.01.2008

Pokušaj slušaone u Ogulinu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pokušaj slušaone u Ogulinu   Pokušaj slušaone u Ogulinu - Page 2 Emptypon vel 18, 2008 9:01 pm

baš ne vidim da se ljudi trgaju da bi i bilo
[Vrh] Go down
Winter

Winter


Broj postova : 20
Registration date : 17.01.2008

Pokušaj slušaone u Ogulinu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pokušaj slušaone u Ogulinu   Pokušaj slušaone u Ogulinu - Page 2 Emptysri vel 20, 2008 5:23 pm

joj daj nemojte maštat previše, kakva metal slušaona u OG-u di su ti ljudi, financije itd itd da sad ne nabrajam, nije to nimalo lako....a u OG-u neostvarivo
[Vrh] Go down
Rebel

Rebel


Broj postova : 10
Registration date : 27.03.2008

Pokušaj slušaone u Ogulinu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pokušaj slušaone u Ogulinu   Pokušaj slušaone u Ogulinu - Page 2 Emptyčet oľu 27, 2008 4:08 pm

Da , neostvarivo je uzet liniju , čevape iz Bille , zapalit vatru i uživat .

Pošaljite spasitelja
[Vrh] Go down
Victim of Fate

Victim of Fate


Broj postova : 15
Registration date : 19.01.2008

Pokušaj slušaone u Ogulinu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pokušaj slušaone u Ogulinu   Pokušaj slušaone u Ogulinu - Page 2 Emptyčet oľu 27, 2008 7:12 pm

imat cete ovaj vikend u og metal slusaonu.. marke je dela.. neznam jos tocnu lokaciju.. kad saznam javim.. al pojavite se, ne da bude opet ko svaki put do sad.. dojdu, poslusaju 2 pjesme i odu u blu najt jebeni.. ako bude, ima da se bude do fajrunta..
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 126
Age : 33
Location : Ogulin...
Registration date : 07.09.2007

Pokušaj slušaone u Ogulinu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pokušaj slušaone u Ogulinu   Pokušaj slušaone u Ogulinu - Page 2 Emptyčet oľu 27, 2008 7:25 pm

Victim of Fate je napisao/la:
imat cete ovaj vikend u og metal slusaonu.. marke je dela.. neznam jos tocnu lokaciju.. kad saznam javim.. al pojavite se, ne da bude opet ko svaki put do sad.. dojdu, poslusaju 2 pjesme i odu u blu najt jebeni.. ako bude, ima da se bude do fajrunta..

TAKO JE !!!!
[Vrh] Go down
http://dacometal.blog.hr
Sponsored content





Pokušaj slušaone u Ogulinu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pokušaj slušaone u Ogulinu   Pokušaj slušaone u Ogulinu - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Pokušaj slušaone u Ogulinu
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
3. Ogulin METAL ASYLUM :: Komunikacija članova :: Ogulinske spike i ostalo-
Forum(o)Bir: